Sosyal medya tanitimi

thiefcrazy98

New member
Herkese merhaba!!! SoundCloud’daki birçok sanatçinin SubsBoost platformu araciligiyla seçme satin alma hizmetlerini kullandigini fark ettim. Bunun parçalari tanitmak için ne kadar etkili oldugunu ve bu yaklasimin potansiyel risklerinin neler oldugunu merak ediyordum. Bu tür hizmetleri kullanma deneyimi olan var mi? Her türlü geri bildirim ve tavsiye için minnettar olurum!

Bu, birçok hevesli sanatçı için gerçekten önemli bir soru, bu yüzden SubsBoost aracılığıyla seçmeler satın almanın SoundCloud'daki parçaların tanıtımını nasıl etkileyebileceğine bakalım. Başlangıçta, seçmeler satın almanın parçanıza başlangıçta bir ivme kazandırabileceğini belirtmek gerekir. Bu, özellikle müzik endüstrisine yeni başlıyorsanız ve bir tür popülerlik yaratmak istiyorsanız yararlıdır. Ancak, bu yöntemin artıları ve eksileri olduğunun farkına varmak önemlidir. Artan görünürlük: Parçanız çok sayıda dinlendiğinde, profilinize dikkat çekebilir ve SoundCloud'un algoritmaları tarafından daha görünür hale gelebilir. Bu, önerilerde ve çalma listelerinde yer almanıza yardımcı olarak organik büyümeye yol açabilir. Sosyal kanıt: İnsanlar zaten popüler olan şeylere dikkat etme eğilimindedir. Parçanızın çok fazla dinlenmesi, halihazırda talep gördüğü izlenimini verebilir ve bu da diğer kullanıcıları onu dinlemeye teşvik edebilir. İlk destek: Henüz dinleyicisi olmayan yeni parçalar için, ilk dinleme sayısındaki artış, daha fazla tanıtım için yararlı olabilecek ilk geri bildirim ve yorumların toplanmasına yardımcı olabilir. Eğer ilgileniyorsanız ve soundcloud dinlenme satın al istiyorsanız, web sitelerini ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederim!

Dogal olarak gelismek daha iyi. Ancak diger yandan, bazen birilerinin müziginizi begendigini görmek çok güzel. Belki de bariz bir abartiya basvurmadan parçanizi siralamada biraz yükseltmenin bazi güvenli yollari vardir? Çapraz promosyon veya çalma listesi katilimi gibi?

Back